Urządzenia

Podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu, czy to profesjonalnego, czy amatorskiego, są elektronarzędzia. Przygotowaliśmy dla Państwa takie urządzenia jak: szlifierki kątowe, wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, młoty udarowe, spawarki i piły tarczowe. Można u nas zakupić również akcesoria do pielęgnacji zieleni wokół domu, kosiarki, nożyce do żywopłotu, podkaszarki akumulatorowe, kosy spalinowe czy dmuchawy ogrodowe. Mamy na stanie również odkurzacze przemysłowe, pompy zatapialne do wody, piły tarczowe i wiele innych sprzętów.

Oferowane przez nas elektronarzędzia pochodzą od znanych producentów, co stanowi gwarancję ich wysokiej jakości oraz długiej żywotności. Dzięki tym urządzeniom mogą Państwo szybko i precyzyjnie wykonać wiele prac remontowo-budowlanych, motoryzacyjnych czy ogrodniczych. Polecamy asortyment naszego sklepu NarzędziaNonStop wszystkim majsterkowiczom, którzy działają bądź to w przydomowych warsztatach, bądź na poziomie profesjonalnym i chcą zaopatrzyć się w niezawodne urządzenia.

Aktywne filtry

TRYTON

Szlifierka kątowa bezszczotkowa 125mm SYSTEM 20V Tryton TJS120

Obsługuje tarcze o średnicy 125 mm. Jest urządzeniem o niewielkich gabarytach. W torbie lub skrzynce narzędziowej zajmuje mało miejsca, co pozwala dołączyć ją do zestawu podręcznych akcesoriów. Posiada silnik bezszczotkowy który rozpędzić tarczę do prędkości 10000 obr./min.

Wysyłka w 24h

Cena 380,99 zł
dostępny
TRYTON

Szlifierka kątowa akumulatorowa 20 V Tryton TJS40

Szlifierka akumulatorowa marki Tryton TJS40 z serii SYSTEM 20V przeznaczona jest do suchego cięcia, szlifowania i szczotkowania metalu i kamienia oraz przecinania płytek ceramicznych i kamienia betonowego. Dzięki zastosowaniu systemu 20V za pomocą jednego akumulatora można korzystać z innych elektronarzędzi z tej serii. 

Wysyłka w 24h

Cena 229,99 zł
dostępny
TRYTON

Piła szablasta akumulatorowa 20V Tryton TJPS70

Akumulatorowa piła szablasta marki Tryton TJPS70 z serii SYSTEM 20V służy do wykonywania cięć i wykrojów w drewnie i materiałach pochodnych, tworzywach sztucznych, metalu, płytach ceramicznych i gumie. Piła szablasta jest przystosowana do wykonywania cięć prostych i krzywoliniowych. Dzięki zastosowaniu systemu 20V za pomocą jednego akumulatora można korzystać z innych elektronarzędzi z tej serii. 

Wysyłka w 24h

Cena 213,99 zł
dostępny
TRYTON

Pilarka tarczowa akumulatorowa 20V Tryton TJP60

Akumulatorowa pilarka tarczowa marki Tryton TJP60 z serii SYSTEM 20V jest narzędziem służącym do cięcia drewna, sklejki, płyt wiórowych i tym podobnych materiałów drewnopochodnych. Pilarka jest przystosowana do cięcia prostoliniowego, nie nadaje się do wykonywania cięć po łuku. Dzięki zastosowaniu systemu 20V za pomocą jednego akumulatora można korzystać z innych elektronarzędzi z tej serii. 

Wysyłka w 24h

Cena 257,99 zł
dostępny
TRYTON

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe 20V Tryton TJD90

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu marki Tryton TJD90 z serii SYSTEM 20V przeznaczone są do prac w przydomowych ogródkach i służą do przycinania żywopłotów, krzewów i krzaków. Dzięki zastosowaniu systemu 20V za pomocą jednego akumulatora można korzystać z innych elektronarzędzi z tej serii. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się przy pracach ogrodowych z dala od źródła prądu.

Wysyłka w 24h

Cena 268,99 zł
dostępny
TRYTON

Narzędzie wielofunkcyjne oscylacyjne 330W Tryton TM302

Zapoznaj się z naszym wszechstronnym narzędziem wielofunkcyjnym oscylacyjnym, idealnym do realizacji różnorodnych zadań warsztatowych i remontowych. Nasz produkt został zaprojektowany z myślą o efektywności, precyzji i wygodzie użytkowania, aby pomóc Ci osiągnąć doskonałe rezultaty.

Wysyłka w 24h

Cena 298,99 zł
dostępny
TRYTON

Agregat prądotwórczy inwertorowy 1800W 2X230V Tryton TOG2002

Agregat prądotwórczy inwertorowy o mocy 1800W (MAX 2000W) i napięciu wyjściowym 2x230V. Agregat benzynowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych agregatów prądotwórczych, inwertorowe agregaty wykorzystują elektronikę, która pozwala na generowanie prądu o wysokiej czystości sinusoidalnej, co jest szczególnie ważne dla urządzeń elektronicznych.

Wysyłka w 24h

Cena 2 466,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć