PROFIX - Producent i Hurtownia Narzędzi

Jesteśmy czołowym producentem artykułów przemysłowych na terenie Europy. Dzięki pozycji lidera posiadamy szeroką ofertę elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i artykułów BHP dla profesjonalistów, specjalistów i majsterkowiczów.

Działamy w oparciu o kapitał polski od 1993 roku. Od tego czasu doskonale poznaliśmy rynek narzędzi do maszyn budowlanych, rolniczych, kierunki jego rozwoju i trendy cenowe. Dzięki temu tworzymy i ciągle rozszerzmy kompleksową ofertę produktową, spełniającą jednocześnie oczekiwania jakościowe i cenowe szerokiego grona odbiorców.

 

 

Posiadamy doskonałą znajomość światowego rynku producentów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Nasza spółka PROFIX jest ważnym i wiarygodnym partnerem handlowym rynku a produkcję swoich artykułów zlecamy tylko fabrykom, które zapewniają określone parametry techniczne towarów przy zachowaniu ich odpowiedniej jakości i poziomu ceny.

 

Elementem wyróżniającym spółkę PROFIX jest strategia działalności skupiona i ukierunkowana na dostarczeniu kompletnego asortymentu produktów do danego segmentu. Spółka kieruje swoją ofertę do różnych grup konsumenckich, a produkty sprzedawane pod poszczególnymi markami są odpowiednio pozycjonowane w zakresie jakości i ceny. Narzędzia z oferty PROFIX dostępne są w dobrych sklepach metalowych i narzędziowych na terenie Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej a także poprzez sklep internetowy https://narzedzianonstop.pl.

 

Cechą charakterystyczną Spółki na rynku sprzedaży jest oferta produktów pod markami towarowymi, których twórcą i właścicielem jest PROFIX. Obecnie w asortymencie znajduje się ponad 20 tys. artykułów sprzedawanych pod różnymi markami takimi jak Black&Decker, Demar, DeWalt, Fiskars, Juco, LahtiPro, Mega, Proline, Stanley, Tryton, czy Vulcan.

 

 PROFIX sp z o.o. Łomna-Las, ul. Dobra 3

Dane rejestrowe spółki PROFIX:

PROFIX sp. z o.o. 03-228 Warszawa, ul. Marywilska 34

Biuro Handlowe: 05-152 Łomna-Las, ul. Dobra 3

KRS: 0000075433 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,

Kapitał zakładowy: 50000 PLN, NIP: 1250020263, REGON: 010376542

Spółka PROFIX jest podmiotem wprowadzającym produkty w opakowaniach i gospodarujący odpadami, zarejestrowany w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami pod nr 000012680.


W 2018 roku PROFIX otworzył nową dodatkową Halę magazynową. Zobacz relację z otwarcia nowej hali magazynowej.

Więcej informacji na http://www.profix.com.pl/pl/main/news/30

22 785 96 96
złóż zamówienie telefoniczne
poniedziałek-czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 15:00
Darmowa dostawa
przy zamówieniach powyżej 200 zł
Darmowy zwrot
do 14 dni