Kategorie:

Kategorie:

Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 66,00 zł

Akcesoria spawalnicze

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów spawalniczych. Produkty te mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno w przydomowych zakładach, jak i w profesjonalnych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Propozycja sklepu internetowego to między innymi elektrody rutylowo-celulozowe. Są one przeznaczone do spawania stali niskowęglowej, a ich odpowiednia jakość wykonania powoduje, że elektrody są niewrażliwe na obecność rdzy, lakierów czy też innych zanieczyszczeń znajdujących się na obrabianej powierzchni.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszą się zaciski biegunowo-śrubowe. Służą one do połączenia dwóch spawanych ze sobą materiałów w taki sposób, aby połączenie było wytrzymałe i trwałe. Zaciski są dostępne w różnych wariantach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Propozycja sklepu internetowego to także uchwyty spawalnicze. Zostały one wykonane i wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić możliwie najwygodniejszą pracę nawet przez kilka godzin w ciągu dnia.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów.

Aktywne filtry

PROLINE

Elektroda rutylowo-celulozowa 4,0mm 2,5kg Proline 66525

Elektroda otulona rutylowo-celulozowa do spawania stali niskowęglowych. Elektrody PROLINE są niewrażliwe na jakość przygotowania krawędzi obecność rdzy, lakierów i innych zanieczyszczeń spawanych powierzchni • Elektrody pakowane w podwójną osłonę z folii w celu zapobieżenia przed zawilgoceniem. O 28 % niższe wydzielanie szkodliwych substancji podczas spawania. 

Wysyłka w 24h

Cena 67,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć