Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 145,00 zł

Opryskiwacze

Opryskiwacze ogrodowe to niezwykle użyteczne przyrządy, które wspierają nas w walce ze szkodnikami, jakie zagrażają owocom, warzywom oraz kwiatom. Insekty mogą pojawić się zarówno w sadzie, w szklarni, jak i na balkonie lub tarasie. W tym przypadku opryskiwacze służą do nanoszenia na rośliny środków ochronnych, które mają zwalczać szkodniki rozprowadzające choroby. Natomiast opryskiwacz ogrodowy ma więcej zastosowań. Sprawdza się też bowiem w celu rozpylania płynnych nawozów oraz nawilżania roślin.

Opryskiwacze cieszą się dużą popularnością, jako że są łatwe i wygodne w obsłudze, a przy tym bezpieczne. W naszym sklepie internetowym z narzędziami posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju opryskiwaczy do ogrodu. Są to m.in. opryskiwacze ciśnieniowe, opryskiwacze akumulatorowe, opryskiwacze teleskopowe czy opryskiwacze plecakowe. Bogaty asortyment sprawia, że z łatwością dobierzesz właściwy opryskiwacz ogrodowy do własnych potrzeb i preferencji. 

Aktywne filtry

PROLINE

Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny 3L Proline 079003

 pojemności 3L

 zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia maksymalnego,

 regulowana miedziana dysza,

 duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie,

Wysyłka w 24h

Cena 64,99 zł
dostępny
PROLINE

Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny 7L Proline 079007

 pojemności 7L:

 zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia maksymalnego,

 regulowana miedziana dysza,

 duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie,

Wysyłka w 24h

Cena 90,99 zł
dostępny
PROLINE

Opryskiwacz ciśnieniowy 2L Proline 079020

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy ze zbiornikiem o pojemności 2L. Zbudowany z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, Regulowana miedziana dysza, duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie. Stabilna prosta podstawa, kielich na wlewie zabezpieczający przez ulewaniem w trakcie uzupełniania płynu. Na zbiorniku skala pojemności w L i Oz.

Wysyłka w 24h

Cena 32,99 zł
dostępny
PROLINE

Opryskiwacz ciśnieniowy plecakowy 16L Proline 079016

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy idealny do prac w sadach, uprawach polowych i szklarniach ze zbiornikiem o pojemności 16L. Zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia maksymalnego, regulowana miedziana dysza. Duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie. 

Wysyłka w 24h

Cena 202,99 zł
dostępny
PROLINE

Opryskiwacz ciśnieniowy 1.5L Proline 079015

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy ze zbiornikiem o pojemności 1.5L. Zbudowany z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Regulowana miedziana dysza, duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie. Stabilna prosta podstawa, kielich na wlewie zabezpieczający przez ulewaniem w trakcie uzupełniania płynu. Na zbiorniku skala pojemności w L i Oz.

Wysyłka w 24h

Cena 30,99 zł
dostępny
PROLINE

Opryskiwacz plecakowy 11L Proline 079011

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy ze zbiornikiem o pojemności 11L. Zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia maksymalnego, regulowana miedziana dysza, duży skok tłoka 25 cm gwarantujący szybkie pompowanie, lanca z uchwytem o długości 56 cm z funkcją automatycznego oprysku i końcówka z regulacją szerokości i intensywności zraszania.

Wysyłka w 24h

Cena 129,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć