Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe przychodzą z pomocą, gdy konieczne jest usunięcie wyjątkowo trudnych zanieczyszczeń. Stosowane są przede wszystkim przez profesjonalne ekipy sprzątające, budowlane, zakłady produkcyjne oraz warsztaty stolarskie. W teorii odkurzacz przemysłowy pełni takie same funkcje, jak ten domowy, czyli pozbywa się brudu. Odkurzacze przemysłowe wykazują jednak znacznie silniejsze działanie. Skutecznie usuwają odpady, pyły oraz inne trudne do usunięcia zanieczyszczenia, jakie pojawiają się w miejscu pracy. 

Odkurzacz przemysłowy doskonale sprawdza się w wielu zakładach pracy. Wykorzystywany jest do usuwania cieczy, takich jak oleje czy smary, a także szkła czy odłamków drewna. Urządzenie to pomaga zachować czystość, co jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia pracowników. W naszym sklepie internetowym posiadamy odkurzacze przemysłowe warsztatowe, które wyróżniają się wysoką skutecznością działania oraz wytrzymałością zapewniającą długą żywotność maszyn. Ponadto, oferujemy także odkurzacze ogrodowe, które przydają się w ogrodzie jesienią, gdy liście opadają na trawę. Odkurzacz do ogrodu, zwany także dmuchawą do liści, to niezwykle proste i wygodne urządzenie, które pozwala utrzymać trawnik i chodniki w czystości. 

Aktywne filtry

TRYTON

Odkurzacz ogrodowy 3W1 3000W 14000min Tryton TOE3000

Urządzenia przydatne szczególnie jesienią, gdy wiatr przynosi liście czy drobne śmieci na trawniki. Dmuchawy do liści idealnie sprawdzają się jako sprzęt ułatwiający utrzymanie czystego trawnika, które zastępują tradycyjne metody czyszczenia chodników i trawników oraz pozwalają w sposób komfortowy dbać o porządek i ład w naszym ogrodzie. 

Wysyłka w 24h

Cena 316,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć