Opalarki

Opalarki wykorzystywane są głównie w celu usunięcia powłok lakierniczych, w czasie lutowania oraz montażu różnego rodzaju instalacji, a także przy odmrażaniu rur oraz osuszaniu lakieru i farby. Opalarka to elektronarzędzie, które stosowane jest zarówno podczas świadczenia profesjonalnych usług z różnych branż, jak i z powodzeniem sprawdza się w przydomowych warsztatach i garażach. Wysoka temperatura wytwarzana przez opalarkę przydaje się podczas oklejania folią blachy lub szyb auta. Nowoczesne opalarki charakteryzują się jednak nie tylko wszechstronnym zastosowaniem oraz skutecznością, ale również łatwością obsługi i wysokim poziomem wydajności.

W naszym sklepie online z narzędziami oferujemy wysokiej jakości opalarki pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, takich marek jak Tryton czy DeWalt. W asortymencie sklepu internetowego z elektronarzędziami, posiadamy opalarki 2000W oraz 1800W. Istnieje możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu działanie sprzętu można łatwo dopasować do własnych potrzeb. 

Aktywne filtry

VULCAN

Opalarka warsztatowa 2000W Vulcan concept VML20068

Moc 2000 W. 2 zakresy temperatur 400/600°C. Przepływ powietrza 350/500 l/min. Bimetaliczny wyłącznik bezpieczeństwa. Sposób regulacji zabezpieczający przed przegrzaniem maszyny. Długość przewodu zasilającego 3m. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia deklaracja CE, natomast jakość produktu gwarantuje 2-letnia gwarancja. 

Wysyłka w 24h

Cena 116,99 zł
dostępny
TRYTON

Opalarka 2000W LCD z płynną regulacją 50-650 stopni C Tryton THL2000C

Profesjonalna opalarka elektryczna marki Tryton o symbolu THL2000C emituje strumień powietrza o temperaturze od 50oC do 650oC. Opalarki stosowane są najczęściej do usuwania starych powłok lakierniczych, suszenia oraz okleinowania elementów meblowych, nagrzewania czy przedmuchiwania elementów. Bardzo mocna i wydajna grzałka o mocy 2000W zapewnia wysoką temperaturę roboczą. 

Wysyłka w 24h

Cena 253,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć