Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 488,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Szczypce

Podczas napraw i różnego rodzaju prac monterskich bardzo często potrzebne są profesjonalne szczypce, nożyce i kleszcze. Z łatwością nabędziesz je w naszym sklepie internetowym z narzędziami. Przygotowaliśmy sprzęt do przecinania przewodów, kabli i drutu, gięcia blachy i wszelkich robót precyzyjnych w wielu branżach (elektronicznej, mikromechanicznej itp.). Nie brakuje również urządzeń zaciskowych, przeznaczonych do pierścieni osadniczych czy zdejmowania izolacji oraz modeli wielofunkcyjnych. 

Oferujemy szczypce o różnych kształtach – płaskie, okrągłe, półokrągłe, czołowe oraz boczne. Uchwyty narzędzi zostały wykonane z antypoślizgowej pianki, szczęki natomiast z hartowanej stali, odznaczającej się wysoką jakością i wytrzymałością. Szczypce uniwersalne nazywane są także kombinerkami. Stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu czy garażu. Uniwersalne skrzypce są wykorzystywane do przytrzymywania, zgniatania, zaginania oraz cięcia. Płaskie szczypce służą przede wszystkim do przytrzymywana i ściskania. Szczypce okrągłe są natomiast idealne podczas kształtowania drutów czy przewodów. Szczypce czołowe przydadzą się do takich prac, jak przycinanie i zaginanie drutów lub kabli. Natomiast szczypce boczne (obcinaki boczne) są użyteczne przede wszystkim w trakcie cięcia przewodów. Bez względu na to, jakiego narzędzia potrzebujesz, w naszym sklepie internetowym masz największy wybór! 

Aktywne filtry

PROLINE

Zaciskarka do kołków typu MOLLY 175mm 7" Proline 14017

Zaawansowana zaciskarka do kołków "MOLLY", która zapewnia szybki i solidny montaż w płytach gipsowo-kartonowych oraz innych materiałach z pustkami powietrznymi. Dzięki precyzyjnym parametrom i wysokiej jakości materiałom, ta zaciskarka będzie Twoim niezastąpionym narzędziem przy wszelkich pracach montażowych.

Wysyłka w 24h

Cena 40,99 zł
dostępny
PROLINE

Uniwersalne nożyce do cięcia przewodów i izolacji Proline 28371

Wykonane ze stali nierdzewnej nożyce do cięcia przewodów i izolacji. Wykonane ze stali nierdzewnej nożyce do cięcia przewodów i izolacji. Nożyce o ząbkowanych ostrzach przetną cienkie i miękkie druty, gumy, skóry, tworzywa sztuczne i cienką blachę. Rękojeść została wykonana z przyjemnego gumowanego materiału, który zapobiegnie wypadaniu narzędzia podczas pracy. Długość ostrza: 180 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 25,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do cięcia kabli do 13mm2 Proline 28360

Nożyce do cięcia miękkich kabli aluminiowych i miedzianych oraz drutu - o średnicy do 13 mm2.

Zastosowanie prace elektryczne

Twardość szczęk nożyc 52-54 HRC.

Wysyłka w 24h

Cena 66,99 zł
dostępny
PROLINE

Zestaw szczypce wielofunkcyjne + nóż składany uniwersalny 15cm Proline 30060

Zestaw szczypce wielofunkcyjne. Szczypce zawierają 9 różnych narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej J420 o twardości ok. 45 HRC: Szczypce ostrze płaskie ostrze piła pilnik wkrętak krzyżowy wkrętak płaski otwieracz do butelek otwieracz do puszek nożyczki aluminiowa rękojeść o długości 9,2 cm (po zamknięciu) dolna blokada ostrza liner-lock długość 148mm waga 200g nylonowe etui na rzep w zestawie. 

Wysyłka w 24h

Cena 97,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce wielofunkcyjne 15cm Proline 30050

Zestaw zawiera 9 różnych narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej J420 o twardości ok. 45 HRC: Szczypce ostrze płaskie ostrze piła pilnik wkrętak krzyżowy wkrętak płaski otwieracz do butelek otwieracz do puszek nożyczki aluminiowa rękojeść o długości 9,8 cm (po zamknięciu) waga 225g nylonowe etui na rzep w zestawie. 

Wysyłka w 24h

Cena 54,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce półokrągłe wygięte 125mm Proline 28796

Mikroszczypce półokrągłe wygięte. curved-nose telephone pliers. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi szczypiec. Szczypce kute z wysokogatunkowej stali narzędziowej. Zastosowanie: Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych.  

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce tnące czołowe Proline 105mm Proline 28795

Mikroszczypce tnące czołowe. Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce czołowe w wersji mini doskonale nadają się do robienia biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. 

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce tnące boczne 115mm Proline 28794

Mikroszczypce tnące boczne. Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce boczne doskonale nadają się do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Kute z wysokogatunkowej stali narzędziowej. 

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce okrągłe 125mm Proline 28793

Mikroszczypce okrągłe. Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Służą do wyginania drutu, robienia oczek. Mikroszczypce okrągłe doskonale nadają się kształtowania przewodów jak i do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. 

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce wędkarskie 15cm Proline 28792

Mikroszczypce. Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce półokrągłe w wersji mini doskonale nadają się do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. 

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce półokrągłe proste 125mm Proline 28791

Mikroszczypce półokrągłe proste. Mini szczypce półokrągłe proste Proline przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce półokrągłe w wersji mini doskonale nadają się do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi.

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Mikroszczypce uniwersalne kombinerki 120mm Proline 28790

Mikroszczypce uniwersalne kombinerki. Mini szczypce Proline przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce uniwersalne w wersji mini (kombinerki) doskonale nadają się do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść TPR zapewniająca wysoki komfort pracy. 

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro półokrągłe-wydłużone 120mm Proline 28787

Szczypce Micro półokrągłe-wydłużone. Mini szczypce przeznaczone do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice, itp. Szczypce półokrągłę w wersji mini doskonale nadają się do wyrobu biżuterii. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Dwukompozytowa antypoślizgowa rękojeść PCV zapewniająca wysoki komfort pracy. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi.

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro okrągłe 120mm Proline 28786

Szczypce Micro okrągłe. Hartowane. Satynowane. Dostarczane na karcie. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Ergonomiczne nasadki z PCV z wkładką z antypoślizgowego tworzywa. Małe szczypce z wysokogatunkowej stali do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice itp. Typ okrągłe. Rozmiar 120 mm.  

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro płaskie 120mm Proline 28785

Szczypce Micro płaskie. Hartowane. Satynowane. Dostarczane na karcie. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Ergonomiczne nasadki z PCV z wkładką z antypoślizgowego tworzywa. Małe szczypce z wysokogatunkowej stali do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice itp. Typ płaskie. Rozmiar 120 mm.  

Wysyłka w 24h

Cena 18,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro półokrągłe-wygięte 120mm Proline 28784

Szczypce Micro półokrągłe-wygięte. Mikroszczypce półokrągłe-wygięte hartowane. Satynowane. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Ergonomiczne nasadki z PCV z wkładką z antypoślizgowego tworzywa. Małe szczypce z wysokogatunkowej stali do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice itp. Rozmiar 120 mm.  

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro półokrągłe 120mm Proline 28783

Szczypce Micro półokrągłe. Hartowane. Satynowane. Dostarczane na karcie. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Ergonomiczne nasadki z PCV z wkładką z antypoślizgowego tworzywa. Małe szczypce z wysokogatunkowej stali do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice itp. Rozmiar 120 mm.  

Wysyłka w 24h

Cena 18,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce Micro czołowe 110mm Proline 28782

Szczypce Micro. Hartowane. Satynowane. Dostarczane na karcie. Dokładna obróbka szczęk i krawędzi. Otwarcie przez sprężynę powrotną. Ergonomiczne nasadki z PCV z wkładką z antypoślizgowego tworzywa. Małe szczypce z wysokogatunkowej stali do prac precyzyjnych w elektronice, zegarmistrzostwie, modelarstwie, mikromechanice itp. Typ czołowe. Rozmiar 110 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce okrągłe 160mm Proline 28773

Szczypce okrągłe. Kute z wysokogatunkowej stali narzędziowej. Hartowane. Satynowane. Szczęki okrągłe, stożkowe, rowkowane dla ułatwienia chwytu. Nasadki ergonomiczne z wysokogatunkowego tworzywa. Rozmiar 160 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce półokrągłe wygięte 160 mm Proline 28771

Szczypce półokrągłe wygięte. Kute z wysokogatunkowej stali narzędziowej. Hartowane. Satynowane. Szczęki półokrągłe rowkowane, wygięte ułatwiają dostęp do małych przestrzeni. Nasadki ergonomiczne z wysokogatunkowego tworzywa. Boczna krawędź tnąca. Rozmiar 160 mm.  

Wysyłka w 24h

Cena 16,99 zł
dostępny
PROLINE

Szczypce półokrągłe proste 160 mm Proline 28770

Szczypce półokrągłe proste. Kute z wysokogatunkowej stali narzędziowej. Hartowane. Satynowane. Szczęki półokrągłe, rowkowane. Boczna krawędź tnąca. Nasadki ergonomiczne z wysokogatunkowego tworzywa. Rozmiar 160 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 16,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć