Nakolanniki

Nakolanniki to niezbędne wyposażenie dla pracowników branży budowlanej, zapewniające ochronę i komfort podczas pracy na kolanach. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje nakolanników, w tym skórzane, z twardymi poduszkami oraz z żelowymi wkładkami, dostosowane do różnych potrzeb i preferencji użytkowników. Nakolanniki skórzane charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, idealne do ciężkich prac budowlanych. Nakolanniki z twardymi poduszkami zapewniają solidną ochronę przed ostrymi i twardymi powierzchniami, co jest szczególnie ważne podczas prac z betonem czy kamieniem. Nakolanniki z żelowymi wkładkami oferują dodatkowy komfort i amortyzację, doskonale dopasowując się do kształtu kolana i redukując nacisk na stawy.

Dostępne w naszej ofercie nakolanniki z matami warsztatowymi to praktyczne rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu na pracy w pozycji klęczącej. Oferują one dodatkową warstwę ochrony i komfortu. Używanie nakolanników chroni kolana przed urazami i zmniejsza ryzyko bólu oraz kontuzji, co jest kluczowe dla zdrowia pracowników. Zainwestuj w nie już dziś.

Aktywne filtry

LAHTI PRO

Lahti Pro Mata warsztatowa EVA podkładka pod kolana L3100301

Wielofunkcyjna mata z pianki EVA Lahti Pro L3100301 o wysokiej gęstości zapewniającej wysoki komfort użytkowania oraz izolację termiczną od podłoża. Idealna do zewnętrznych i wewnętrznych czynności w pozycji klęczącej, takich jak ogrodnictwo, podłogi, zmiana opon, sport, majsterkowanie, prace domowe, sprzątanie. Eliminuje ból kolan występujący podczas klęczenia na twardej powierzchni.

Wysyłka w 24h

Cena 59,99 zł
dostępny
LAHTI PRO

Nakolanniki robocze z poduszką żelowo powietrzną Lahti Pro 52311

Nakolanniki wykonane z 600 D POLYESTER. Poduszka nakolannika żelowo - powietrzna. Najnowsza technologia - specjalny kształt poduszki żelowo powietrznej dopasowuje się do kształtu podłoża, zapewniając pełną stabilność kolana, wykonane z mocnego materiału i podwójną warstwą ochronną. Podwójna warstwa ochronna - extra grubość nakolannika. Regulowany zaczep na rzep. 

Wysyłka w 24h

Cena 83,99 zł
dostępny
LAHTI PRO

Nakolanniki monterskie BHP z miękką poduszką Lahti Pro 52309

Nakolanniki wykonano z 600 D POLYESTER. Miękka poduszka chroni powierzchnię przed zarysowaniem. Posiadają regulowany zaczep na rzep oraz grubą warstwę ochronną. Nakolanniki spełniają normę EN 14404 oraz posiadają certyfikat CE. 

Wysyłka w 24h

Cena 51,99 zł
dostępny
LAHTI PRO

Nakolanniki BHP z elastyczną poduszką Lahti Pro 52308

Nakolanniki wykonano z 600 D POLYESTER. Elastyczna poduszka dopasowująca się swoim kształtem do kształtu kolana. Posiadają podwójny regulowany zaczep na rzep oraz grubą warstwę ochronną. Nakolanniki spełniają normę EN 14404 oraz posiadają certyfikat CE.

Wysyłka w 24h

Cena 50,99 zł
dostępny
LAHTI PRO

Nakolanniki z grubą poduszką żelowo-powietrzną Lahti Pro 52306

Osłona z tworzywa sztucznego, paski mocujące zapinane na rzepy umożliwiają umocowanie ochraniaczy na nogach, dzięki miękkiej poduszce zapewniają komfort i wygodę, nie uwierając użytkownika, nie tylko chronią kolana przed obiciem i stłuczeniem, ale również zabezpieczają spodnie przed przetarciem na kolanach idealne do użytkowania w pracy podczas układania kostki brukowej. 

Wysyłka w 24h

Cena 74,99 zł
dostępny
-

Nakolanniki z miękką poduszką 2 zapięcia Profix 52302

Nakolanniki wykonano z 600 D POLYESTER. Wykonane z wodoodpornego materiału. Elastyczne, zapewniające swobodę poruszania się. Odporne na ukruszenie i pękanie. Posiadają zaczep na rzep pojedynczy lub podwójny - zależne od wyboru. Nakolanniki spełniają normę EN 14404 oraz posiadają certyfikat CE. 

Wysyłka w 24h

Cena 39,99 zł
dostępny
-

Nakolanniki z miękką poduszką 1 zapięcie Profix 52301

Materiał wodoodporny, eko skóra. Elastyczne, zapewniające swobodę poruszania się. Odporne na ukruszenie i pękanie. Chronią kolana przed kontuzjami. Nakolanniki nie są środkiem ochrony indywidualnej, służą do użytku pozazawodowego. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Cena 35,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć