Kilofy oskardy

Solidne, wytrzymałe, świetnie sprawdzające się podczas ciężkich prac – przy rozdrabnianiu skał na mniejsze frakcje lub rozbijaniu twardego podłoża. Kilofy i oskardy dostępne w tej kategorii to narzędzia ręczne, których zakup będzie doskonałą inwestycją ułatwiającą realizację zadań w kamieniarstwie, podczas remontów oraz w ogrodnictwie.

Oskard – narzędzie do zadań specjalnych

Każdy dostępny w katalogu model posiada obuch wykonany ze stali najwyższej jakości, o bardzo dobrej wytrzymałości na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych, a także stylisko drewniane lub z tworzywa elastomerowego o właściwościach antypoślizgowych. Świetnie wyważony, dobrze zaostrzony i dostępny w atrakcyjnej cenie, będzie stanowił znakomite uzupełnienie zaplecza fachowca.

Serdecznie zapraszamy

Oferujemy sprawdzony i ceniony przez profesjonalistów sprzęt, którego dużym atutem jest atrakcyjna cena. Kilof zakupiony w naszym sklepie z pewnością spełni Państwa oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do złożenia zamówienia. 

Aktywne filtry

Fiskars

Kilof ogrodniczy 2,5kg 3,2kg Fiskars FS171011

Obuch kilofa wykonany jest z hartowanej i utwardzonej stali węglowej. Głowica z jednej strony zakończona płaskim przecinakiem szerokości 100 mm a z drugiej ostrym szpicem. Rdzeń z włókna szklanego. Owalna nasadka. Rękojeść antypoślizgowa wykonana z tworzywa elastomerowego, dzięki czemu ma zdolność, do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Cena 363,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć