Kilofy oskardy

Solidne, wytrzymałe, świetnie sprawdzające się podczas ciężkich prac – przy rozdrabnianiu skał na mniejsze frakcje lub rozbijaniu twardego podłoża. Kilofy i oskardy dostępne w tej kategorii to narzędzia ręczne, których zakup będzie doskonałą inwestycją ułatwiającą realizację zadań w kamieniarstwie, podczas remontów oraz w ogrodnictwie.

Oskard – narzędzie do zadań specjalnych

Każdy dostępny w katalogu model posiada obuch wykonany ze stali najwyższej jakości, o bardzo dobrej wytrzymałości na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych, a także stylisko drewniane lub z tworzywa elastomerowego o właściwościach antypoślizgowych. Świetnie wyważony, dobrze zaostrzony i dostępny w atrakcyjnej cenie, będzie stanowił znakomite uzupełnienie zaplecza fachowca.

Serdecznie zapraszamy

Oferujemy sprawdzony i ceniony przez profesjonalistów sprzęt, którego dużym atutem jest atrakcyjna cena. Kilof zakupiony w naszym sklepie z pewnością spełni Państwa oczekiwania pod każdym względem. Zachęcamy do złożenia zamówienia. 

Aktywne filtry

-

Kilof oskard oprawny 1500g 12335

Kilof. Masa kilofa: 1500 g. Trzonek kilofa (tylec, stylisko): drewniany o długości 90 cm. Kilof do rozluźniania twardej, zbitej kamienistej ziemi (Pick, Spitzhacke). 

Wysyłka w 24h

Cena 66,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć