Pielęgnacja

Środki do pielęgnacji oraz impregnacji obuwia

Aktywne filtry

COCCINE

Coccine Ravvivant 250ml czarny odświeżacz do zamszu i nubuku Coccine RAVVIVANT

Zamsz jest wymagającym materiałem do czyszczenia i pielęgnacji. W dodatku łatwiej go zniszczyć i gorzej znosi trudne warunki pogodowe (deszcz, śnieg) i terenowe niedogodności (błoto, piach, trawa). Jednak w łatwy, domowy sposób możecie dokonać renowacji i pielęgnacji. Doskonałym wyborem będzie Ravvivant.

Wysyłka w 24h

Cena 18,99 zł
dostępny
COCCINE

Dezodorant do obuwia NANO DEO SILVER 150ml Coccine C9061001

Dezodorant z nanocząsteczkami srebra i krzemionki, błyskawicznie i skutecznie odświeża każdy rodzaj obuwia. Szczególnie polecany do obuwia sportowego. Ma właściwości antyseptyczne. Dzięki zawartości cząsteczek o średnicy nanometrów, NANO DEO SILVER znacznie dłużej niż tradycyjne dezodoranty zabezpiecza obuwie przed przykrym zapachem.

Wysyłka w 24h

Cena 16,99 zł
dostępny
COCCINE

Impregnat do butów ANTIACQUA czarny 250ml Coccine Antiacqua Premium C9060202

Podstawowy i uniwersalny spray, zabezpieczający wszelkiego rodzaju obuwie przed wodą, błotem i solą oraz osiadaniem kurzu i brudu. Pokrywa nieprzemakalną warstwą zewnętrzną część powierzchni buta, nie zmniejsza jednak przepuszczalności powietrza i wilgoci z jego wnętrza. Nie zmienia wyglądu, koloru i innych właściwości skóry.

Wysyłka w 24h

Cena 20,99 zł
dostępny
COCCINE

Coccine Shampoo 75ml szampon do sneakersów Cocciné Shampoo Sneakers Line

Cocciné Shampoo Sneakers Line to bezbarwny szampon do obuwia, który szybko i skutecznie czyści tekstylia, welur i zamsz. Został stworzony głównie z myślą o sportowym obuwiu, które jest intensywnie eksploatowane w różnorodnych warunkach.

Wysyłka w 24h

Cena 12,99 zł
dostępny
COCCINE

Szczoteczka do zamszu i nubuku Coccine C9061301

Szczoteczka do czyszczenia zamszu i nubuku to podstawowe narzędzie do pielęgnacji skóry zamszowej i nubuków, a także butów tekstylnych, obić z alcantary itp. Z jednej strony gumka do wycierania brudu, z drugiej - mieszane włosie nylonowe i miedziane do wyczesywania kurzu i zlepionego włosia.

Wysyłka w 24h

Cena 9,99 zł
dostępny
COCCINE

Szczotka do butów skóra licowa 12 cm Coccine C9060401

Szczotka do polerowania obuwia wykonanego ze skór licowych. Wysokogatunkowe naturalne włosie końskie i syntetyczne. Drewniana oprawa z jasnego, woskowanego drewna.

Wysyłka w 24h

Cena 8,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć