Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 1 206,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Wkrętaki

Wkrętaki potocznie nazywa się także śrubokrętami. Są to narzędzia, które należą do obowiązkowego wyposażenia każdego warsztatu, ale także gospodarstwa domowego. Wkrętaki wykorzystywane są podczas remontów, napraw, montażu, demontażu oraz wielu innych czynności. Dobry wkrętak posiada ergonomiczną rękojeść, która leży wygodnie w dłoni. Na komfort użytkowania wpływa między innymi kształt uchwytu. Istotne jest także, aby końcówki narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość. Zazwyczaj największą odporność na uderzenia wykazuje rękojeść z tworzywa sztucznego. 

Wkrętaki można podzielić na różne typy, w zależności od posiadanej końcówki. Ważna jest także jej wielkość. Zbyt duża końcówka nie wejdzie odpowiednio głęboko, natomiast zbyt cienka będzie się ślizgać. Największą popularnością cieszą się wkrętaki uniwersalne, które mogą być stosowane podczas majsterkowania, montażu i naprawy. Zazwyczaj używa się wkrętaków płaskich oraz krzyżowych. Specjalne wkrętaki dla elektryków są izolowane, dzięki czemu zapewniają bezpieczne warunki pracy. Natomiast wkrętaki wykorzystywane podczas prac precyzyjnych, związanych z jubilerstwem czy elektroniką, posiadają małe rozmiary trzonków oraz końcówek, dzięki czemu zapewniają najlepsze efekty. W naszym sklepie internetowym z narzędziami dostępne są różne rodzaje wkrętaków wysokiej jakości, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.

Aktywne filtry

PROLINE

Zestaw wkrętaków i końcówek 37 elementów Proline 10937

Rękojeść dwuskładnikowa z twardego i miękkiego, antypoślizgowego tworzywa. Groty magnetyczne, wykonane z wysokiej jakości stali S2. Otwory umożliwiające montaż zestawu w ścianie. 

Wysyłka w 24h

Cena 149,99 zł
dostępny
Promocja PROLINE Wkrętak Phillips numer 0...
PROLINE

Wkrętak Phillips numer 0 l:150mm profesjonalny Soft Touch Proline ZR10084

Rękojeść dwuskładnikowa z twardego i miękkiego, antypoślizgowego tworzywa. Rękojeść w kodowanych kolorach. Groty do szerokości 5 mm włącznie w wykonaniu równoległym. Groty o szerokości od 6 mm w wykonaniu standardowym.

Wysyłka w 24h

Cena podstawowa 16,99 zł Cena 15,97 zł 16,99 zł
dostępny
MEGA

Zestaw wkrętaków i końcówek "Soft touch" 50 elementów CRV Mega 10999

Zestaw wkrętaków. Zestaw składający się z wkrętaków, bitów i stojaka z magnetyzerem. Groty wkrętaków i bity wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, hartowane. Antypoślizgowe rękojeści dwukomponentowe SOFT TOUCH. Magnetyczna końcówka wkrętaków. Zestaw 50 elementów.

Wysyłka w 24h

Cena 123,99 zł
dostępny
Promocja MEGA Wkrętak TORX T7x75mm CrV...
MEGA

Wkrętak TORX T7x75mm CrV soft touch Mega 10986

Wkrętak. Grot wykonany ze stali chromowo-wanadowej, hartowany. Antypoślizgowa rękojeść dwukomponentowa SOFT TOUCH. Magnetyczna końcówka.

Wysyłka w 24h

Cena podstawowa 5,99 zł Cena 5,36 zł 5,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć