Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 81,00 zł - 2 250,00 zł

Marka

Marka

Poziomnice laserowe

Poziomnice laserowe to nowoczesne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością, w szczególności wśród profesjonalistów poszukujących prostego, a zarazem niezawodnego narzędzia do pomiarów. Wbudowany laser sprawia, że poziomnica wyświetla linie na określonej powierzchni. Poziomice laserowe eliminują konieczność rysowania po ścianach lub meblach, co wpływa na wygodę i estetykę. Narzędzie wystarczy unieruchomić, do czego najczęściej służą specjalne uchwyty, położyć je na stabilnej powierzchni lub też wykorzystać specjalny statyw. Poziomice z laserem najczęściej wyposażone są w specjalny diodowy wyświetlacz, który pomaga prawidłowo ustawić narzędzie. Poziomnica laserowa to wręcz niezastąpione narzędzie. Doskonale sprawdza się podczas malowania ścian i sufitów, układania podłóg, klejenia tapet oraz we wszelkich innych pracach remontowych i budowlanych.

Poziomnica laserowa to rewolucyjny przyrząd, który nie tylko ułatwia wykonywanie obowiązków profesjonalistom, ale również osobom realizującym mniejsze lub większe prace remontowe we własnym mieszkaniu. Nasz sklep internetowy z narzędziami oferuje szeroki wybór poziomnic laserowych, charakteryzujących się najwyższą jakością.

Aktywne filtry

PROLINE

Laser rotacyjny samopoziomujący zielony do 500m Proline 15162

Laser rotacyjny Proline to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń, oraz do pracy na otwartych przestrzeniach.
Zastosowana w laserze wiązka zielona jest 4 razy lepiej widzialna od lasera konwencjonalnego czerwonego.Laser rotacyjny może być sterowany zarówno z panelu sterującego urządzenia  jak i zdalnie, za pomocą pilota. Zakres pracy pilota ~20 m

Wysyłka w 24h

Cena 2 249,99 zł
dostępny
PROLINE

Laser krzyżowy 15m Proline 15175

Laser krzyżowy. Dokładność: 0,5mm/m. Moc lasera: 1mW. Długość fali: 635nm. Zasięg pracy lasera krzyżowego: 15m. Zakres automatycznego wyrównania 4°(±1°) - samopoziomowanie. Zasilanie 2x1.5V (typ AA). Możliwość zamontowania na statywie z gwintem 1/4". Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków. Łatwy i niezawodny system blokady lasera krzyżowego umożliwia wyznaczanie linii skośnych. 

Wysyłka w 24h

Cena 250,99 zł
dostępny
PROLINE

Poziomnica laserowa 2x pion+poziom 360° Proline 15169

Poziomnica laserowa. Zielony laser drugiej klasy. 2x pion (360°) 1x poziom (360°). Dokładność wiązki lasera: 3mm/10m. Akumulator 2800 mAh Li-Ion. Zawartość zestawu: okulary polepszające widoczność lasera, laserowa tabliczka celownicza, ładowarka do akumulatorów. Poziomnica laserowa o zielonej wiązce lasera zapewnia 4 razy lepszą widzialność od czerwonego lasera konwencjonalnego. Zakres pracy 20m. 

Wysyłka w 24h

Cena 1 213,99 zł
dostępny
PROLINE

Statyw do poziomnic laserowych Proline 15165

Profesjonalny statyw do poziomnic polskiej marki PROLINE. Statyw został wykonany z solidnego aluminium, dzięki czemu statyw jest lekki i wytrzymały. Statyw można rozłożyć w trzech sekcjach, co zapewnia mu wysokość od 42 cm do 116 cm. Każda z sekcji posiada dźwigniowe blokady w celu zabezpieczenia statywu przed niechcianym rozsuwaniem. Gwint do mocowania samej poziomnicy jest w rozmiarze 5/8".

Wysyłka w 24h

Cena 114,99 zł
dostępny
STANLEY

Niwelator optyczny AL32 statyw plus łata 5m (grady) Stanley FatMax 772451

Powiększenie x 32. Niwelacja: samopoziomujący mechanizm wahadłowy z magnetycznym tłumieniem. Blokada kompensatora, celownik wstępny. Minimalny zasięg 0,3m. Szacowanie odległości - stała mnożna 100. Dokładność poziomowania 1,6mm na 75m. Zasięg pomiaru 107m. Duże pokrętło ostrości. Pryzmat odczytu wskazań fiolki poziomowania wstępnego. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Cena 2 289,99 zł
dostępny
STANLEY

Niwelator optyczny AL24GVP + akcesoria (grady) Stanley 771601

Dokładność poziomowania niwelatora: 1,6mm na 45m. Sposób niwelowania: samopoziomujący mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym. Zasięg pomiaru niwelatora: 90m. Klasa szczelności: IP54. Powiększenie x 24. W zestawie: niwelator ze spodarką, pion, teleskopowa łata niwelacyjna 5m, skrzynka transportowa, statyw aluminiowy wysokości 1,6m.

Ostatnie sztuki w magazynie

Cena 1 910,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć