Kielnie

Kielnia to narzędzie, które jest nieodzowne podczas realizacji różnego rodzaju prac remontowych i budowlanych. Wykorzystuje się je do nakładania zapraw murarskich oraz klejów budowlanych. Dobrej jakości kielnie są sztywne i cechują się dużą wytrzymałością, co umożliwia precyzyjne posługiwanie się narzędziem, a ponadto wykazują odporność wobec niesprzyjających warunków zewnętrznych.

Istnieją różne rodzaje kielni, które umożliwiają właściwe wykonanie określonych prac. Kielnia trójkątna jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Sprawdza się podczas murowania oraz tynkowania. Natomiast jej specyficzny kształt umożliwia dotarcie do trudniej dostępnych powierzchni. Kielnia sztukatorska to opcja zarówno przeznaczona do prac budowlanych, jak i artystycznych. Jest idealna, jeżeli zależy nam na precyzji. Kielnia kątowa sprawdza się przede wszystkim podczas wyrównywania, a więc stosowana jest w trakcie tynkowania i gipsowania. Kielnia trapezowa to uniwersalne narzędzie, które w zależności od wielkości, przydaje się podczas rozprowadzania zaprawy na większej powierzchni lub też w trakcie wypełniania trudno dostępnych szczelin. Kielnia spoinowa pomaga natomiast wypełnić oraz wygładzić spoiny. W naszym sklepie internetowym z narzędziami posiadamy szeroki wybór kielni, dzięki czemu z łatwością dobierzesz takie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Aktywne filtry

-

Kielnia do bloczków Ytong 20cm 61714

Kielnia do betonu komórkowego Ytong lub Silika szerokość 200 mm. Kielnia umożliwia nanoszenia kleju na pustaki bloczków betonowych i gazobetonu. Nakładanie kielnią kleju na suporex czy bloczki Ytong jest wydajne i optymalne dla bloczków komórkowych. 

Wysyłka w 24h

Cena 31,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć