Bezpieczne płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

Osobiście przy odbiorze - zapłata kartą płatniczą przy odbiorze towaru w siedzibie firmy Profix. Nie przyjmujemy płatności gotówką.

Za pobraniem u kuriera - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Sklep NarzędziaNonStop.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Szybkie płatności online TPAY - Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. W tytule płatności konieczne jest wpisanie numeru zamówienia. W przypadku braku tego numeru czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W przypadku przedpłaty przelewem, konsument zobowiązany jest dokonać niezwłocznej płatności, bezpośrednio po zakupie towaru, nie później jednak niż w termie 14 dni od zawarcia umowy.

Przedpłata przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. W tytule przelewu konieczne jest wpisanie numeru zamówienia. W przypadku braku tego numeru czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć