Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 1 256,00 zł

Marka

Marka

Opakowanie

Opakowanie

Zraszacze

Regularne podlewanie ogrodu jest konieczne, jeżeli zależy nam na pięknie prezentującym się ogrodzie. Często jednak dzieje się tak, że regularne nawadnianie roślin sprawia nam trudność ze względu na dużą powierzchnię działki lub też brak czasu czy problemy zdrowotne. Jednak w żadnej z tych sytuacji nie musimy rezygnować z ogrodu naszych marzeń. Wystarczy, że zaopatrzymy się w niezawodne rozwiązanie, jakim jest zraszacz. Zraszacz do ogrodu pozwala równomiernie rozprowadzić wodę w wybranym przez nas obszarze. Zraszacze ogrodowe możemy podzielić na zraszacze statyczne, przenośne, zraszacze pistoletowe (ręczne), a także pulsacyjne, obrotowe i wahadłowe.

Wybór odpowiedniego zraszacza ogrodowego powinien wiązać się z wielkością nawadnianego obszaru, a także jego ukształtowaniem. Dla niewielkiego ogrodu wystarczający może okazać się zraszacz pistoletowy, podczas gdy zdecydowanie wygodniejszą opcją dla dużej przestrzeni będzie zraszacz statyczny lub zraszacz przenośny, który możemy ulokować w dowolnym miejscu. Bez względu na to, jaki zraszacz najlepiej pasuje do Twojego ogrodu, w naszym sklepie internetowym z narzędziami znajdziesz wyłącznie produkty najlepszej jakości, charakteryzujące się najlepszą wydajnością, łatwym montażem oraz wytrzymałością.

Aktywne filtry

Proline

Zraszacz prosty 25 sztuk Proline 99600

Zraszacz posiada płynną regulację strumienia wody, od silnego punktowego do delikatnej mgiełki.

Dostępne w sprzedaży luzem, na karcie lub w pudełku po 25 sztuk

Wysyłka w 24h

Cena 138,99 zł
dostępny
Proline

Zraszacz pulsacyjny sektorowy 340° metalowy Proline 99385

Profesjonalny zraszacz pulsacyjny PROLINE(99385) 340º zapewnia wysoką wydajność pracy do 550 m², około 13 metrów. Podłączenie oraz rozłączenie urządzenia od zasilania(strumienie wody) dzięki współpracy z szybkozłączkami jest bardzo wygodne. Zraszacz posiada możliwość podłączenia kilku urządzeń szeregowo. Posiada także regulację kąta zraszania. Wykonany został z metalu, posiada 2 letnią gwarancję.

Wysyłka w 24h

Cena 73,99 zł
dostępny
Proline

Zestaw ze zraszaczem prostym do węża 1/2cala Proline 99331

Zestaw do podlewania do węża ogrodowego 1/2 cala

w skład zestawu wchodzi:

  • zraszacz prosty
  • szybkozłącze przelotowe
  • szybkozłącze stop
  • przyłącze do kranu z gwintem wew. 3/4" i redukcją 1/2"

Wysyłka w 24h

Cena 16,99 zł
dostępny
Proline

Zraszacz pistoletowy bezstopniowa regulacja karta Proline 99303

Regulacja siły strumienia. Blokada pracy ciągłej.

Bezstopniowa regulacja strumienia wody od silnego punktowego do delikatnej mgiełki

Dostępne w sprzedaży luzem, na karcie lub w pudełku po 6sztuk

Wysyłka w 24h

Cena 17,99 zł
dostępny
Proline

Zraszacz pistoletowy prosty 6 sztuk Proline 99634

Zraszacz pistoletowy prosty PROLINE(99634) zapewnia szybką i precyzyjna pracę. Podłączenie oraz rozłączenie urządzenia od zasilania(strumienie wody) dzięki współpracy z szybkozłączkami jest bardzo proste i wygodne. Pistolet posiada takie funkcje jak regulowaną siłę strumienia oraz blokadę pracy ciągłej. Wykonany został z tworzywa sztucznego, posiada 2 letnią gwarancję.

Wysyłka w 24h

Cena 88,99 zł
dostępny
Proline

Zraszacz pistoletowy 9- funkcyjny zestaw 4 sztuki Proline 99604

Zraszacz pistoletowy 9- funkcyjny PROLINE(99604) zapewnia szybką i precyzyjna pracę. Podłączenie oraz rozłączenie urządzenia od zasilania(strumienie wody) dzięki współpracy z szybkozłączkami jest bardzo proste i wygodne. Pistolet posiada takie funkcje jak regulowaną siłę strumienia w 9 różnych pozycjach oraz blokadę pracy ciągłej. Wykonany został z tworzywa sztucznego, posiada 2 letnią gwarancję.

Wysyłka w 24h

Cena 90,99 zł
dostępny
Cellfast

Zraszacz statyczny Wulkan 28m2 CellFast CF51400

Zraszacz statyczny Wulkan, CellFast

Lekki zraszacz do małych powierzchni

Średnica zraszania ok. 6 m

Powierzchnia zraszania ok. 28 m2

Wysyłka w 24h

Cena 9,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć