Filtry:

Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 515,00 zł

Marka

Marka

Gwarancja

Gwarancja

Sekatory ogrodnicze

Aby czynności realizowane w ogrodzie mogły być wykonywane w sposób odpowiedni, bezpieczny oraz możliwie najbardziej wydajny, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości narzędzi i akcesoriów. Właśnie tego typu sprzęty oferujemy w naszym sklepie internetowym. Produkty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. 

Wśród narzędzi ogrodniczych, popularnością cieszą się niezastąpione sekatory. Za ich pomocą można sprawnie ciąć pędy drzew i krzewów, co stanowi jedną z podstawowych czynności w zakresie pielęgnacji roślin, jakie wykonywane są w ogrodzie. Dobry sekator powinien być wygodny w użyciu oraz zapewniać wydajną pracę. W naszym sklepie internetowym z narzędziami, dostępne są sekatory o różnych właściwościach. W zależności od konstrukcji, wyróżnia się sekatory nożycowe, które są przystosowane do cięcia delikatnych pędów oraz sekatory kowadełkowe, które idealnie sprawdzają się w przypadku twardszych i starszych roślin. W naszym sklepie online posiadamy m.in. nożycowe sekatory do kwiatów, sadowniczy sekator do gałęzi, sekator teleskopowy, sekator dźwigniowy czy sadowniczy sekator żyrafa – przedłużka, który ułatwia wycinanie i przycinanie gałęzi. Szukasz przyrządów do ogrodu? Wybierz najlepszą jakość!

Aktywne filtry

Nowość PROLINE Sekator do szczepień z...
PROLINE

Sekator do szczepień z taśmą Proline 40089

Sekator do szczepień to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do precyzyjnych prac przy pielęgnacji drzewek, krzewów i winorośli. Dzięki starannie wykonanemu ostrzu zapewnia gładkie i precyzyjne cięcia, co jest istotne przy szczepieniach i precyzyjnych zabiegach pielęgnacyjnych.

Wysyłka w 24h

Cena 50,99 zł
dostępny
FISKARS

Sekator nożycowy Solid 260mm P321 Fiskars F1057162

Idealny do cięcia małych gałęzi. Ostrza wykonane z wysokiej jakości stali, pokryte nieprzywieralną powłoką.
Sekator nożycowy do cięcia świeżych gałęzi i młodych pędów o średnicy do 2 cm, dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych.
Hartowane, precyzyjnie szlifowane ostrze dłużej pozostaje ostre.

Wysyłka w 24h

Cena 71,99 zł
dostępny
PROLINE

Piła ogrodowa do gałęzi 30cm Proline 64430

Długość ostrzar: 30cm. Ergonomiczny uchwyt z wyprofilowaniem pod kciuk, ułatwia cięcie pod skosem. Dostarczane z pochwą na część tnącą z możliwością mocowania na pasku. Uzębienie amerykańskie hartowane, do świeżego i mokrego drewna, płyt, desek i miękkich materiałów budowlanych. Waga: 0,55kg. 

Wysyłka w 24h

Cena 86,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy do kwiatów Fi18 Proline 40088

Sekator nożycowy o ostrzu wykonanym ze stali nierdzewnej. Rękojeść została wykonana z nylonu z dodatkiem włókna szklanego dzięki czemu jest lekka i zarazem bardzo wytrzymała. Dodatkowo rękojeść jest pokryta gumowym, antypoślizgowym materiałem TPR. Narzędzie ma długość 20 cm. Maksymalna średnica cięcia to 18 mm.

Wysyłka w 24h

Cena 39,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy do kwiatów Fi18 Proline 40087

Sekator nożycowy o ostrzu wykonanym ze stali nierdzewnej. Rękojeść została wykonana z nylonu z dodatkiem włókna szklanego dzięki czemu jest lekka i zarazem bardzo wytrzymała. Dodatkowo rękojeść jest pokryta gumowym, antypoślizgowym materiałem TPR. Narzędzie ma długość 20 cm. Maksymalna średnica cięcia to 18 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 48,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy do kwiatów Fi18 Proline 40086

Sekator nożycowy o ostrzu wykonanym ze stali nierdzewnej. Rękojeść została wykonana z nylonu z dodatkiem włókna szklanego dzięki czemu jest lekka i zarazem bardzo wytrzymała. Dodatkowo rękojeść jest pokryta gumowym, antypoślizgowym materiałem TPR. Narzędzie ma długość 20 cm. Maksymalna średnica cięcia to 18 mm.

Wysyłka w 24h

Cena 48,99 zł
dostępny
PROLINE

Uniwersalny sekator nożycowy Fi18 Proline 40085

Uniwersalny sekator typu nożycowego o ostrzu wykonanym ze stali nierdzewnej. Rękojeść została wykonana z nylonu z dodatkiem włókna szklanego dzięki czemu jest lekka i zarazem bardzo wytrzymała. Dodatkowo rękojeść jest pokryta gumowym, antypoślizgowym materiałem TPR. Narzędzie ma długość 20 cm. Maksymalna średnica cięcia to 18 mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 50,99 zł
dostępny
PROLINE

Uniwersalny sekator nożycowy Fi18 Proline 40084

Uniwersalny sekator typu nożycowego o ostrzu wykonanym ze stali nierdzewnej. Rękojeść została wykonana z nylonu z dodatkiem włókna szklanego dzięki czemu jest lekka i zarazem bardzo wytrzymała. Narzędzie ma długość 20 cm. Maksymalna średnica cięcia to 18 mm.

Wysyłka w 24h

Cena 40,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do żywopłotu 215mm Proline 40077

Nożyce do żywopłotu o długości 58 cm. Ostrza wykonano ze stali manganowej, a ramiona z utwardzanego nylonu z dodatkiem włókna szklanego. Zastosowanie takich materiałów zapewnia doskonałą wytrzymałość i lekkość narzędzia. Rękojeści zostały pokryte antypoślizgowym materiałem TPR. Długość ostrza: 21,5 cm. Długość całkowita: 58 cm. Waga: 1,2 kg. 

Wysyłka w 24h

Cena 123,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy 35mm PROLINE 40075

Sekator nożycowy o długości 54 cm. Maksymalna średnica cięcia wynosi 35 mm. Ostrze wykonano ze stali manganowej, a ramiona z utwardzanego nylonu z dodatkiem włókna szklanego. Zastosowanie takich materiałów zapewnia doskonałą wytrzymałość i lekkość narzędzia. Rękojeści zostały pokryte antypoślizgowym materiałem TPR. 

Wysyłka w 24h

Cena 120,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do żywopłotu z regulacją Proline 40058

Długość całkowita: 57,5 cm.  Waga: 1,3 kg. Nożyce do żywopłotu o długości całkowitej 57,5 cm. Ostrze pokryto teflonem, aby drobne odłamki gałęzi lub liście nie przywierały do nich. Ramiona wykonano z aluminium zwiększając tym komfort pracy. Zastosowanie takich materiałów zapewnia doskonałą wytrzymałość i lekkość narzędzia. Sekator wyposażony jest w regulację docisku ostrzy. 

Wysyłka w 24h

Cena 88,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator kowadełkowy dźwigniowy 38mm Proline 40057

Sekator nożycowy o długości 75 cm. Maksymalna średnica cięcia wynosi 38 mm. Ostrze pokryto teflonem, aby drobne odłamki gałęzi lub liście nie przywierały do niego. Ramiona wykonano z aluminium zwiększając tym komfort pracy. Zastosowanie takich materiałów zapewnia doskonałą wytrzymałość i lekkość narzędzia. 

Wysyłka w 24h

Cena 117,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy dźwigniowy 38mm Proline 40056

Długość: 75 cm. Max średnica cięcia: 38 mm. Waga: 1,6 kg. Sekator nożycowy o długości 75 cm. Maksymalna średnica cięcia wynosi 38 mm. Ostrze pokryto teflonem, aby drobne odłamki gałęzi lub liście nie przywierały do niego.  Ramiona wykonano z aluminium zwiększając tym komfort pracy. Zastosowanie takich materiałów zapewnia doskonałą wytrzymałość i lekkość narzędzia.

Wysyłka w 24h

Cena 121,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do trawy 3-pozycyjne 340mm Proline 40054

3 pozycyjne obrotowe umożliwiające ustawienie ostrza pod różnym kątem: strzyżenie poziome, pionowe oraz powierzchni pochyłych. Ostrze ze stali hartowanej. Długość ostrza 125 mm.

Wysyłka w 24h

Cena 68,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do trawy 34cm Proline 40052

Nożyce do trawy jedno pozycyjne Proline. Ostrze ze stali hartowanej. Długość ostrza 120 mm.

Wysyłka w 24h

Cena 44,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do żywopłotu 250mm długość 65-88cm Proline 40050

Ostrza nożyc do żywopłotu: 250 mm, falowane pokryte teflonem. Regulowana długość rękojeści w zakresie 710 - 920 mm. Regulacja docisku ostrzy dzięki specjalnej śrubie dociskającej pozwala ustawić części robocze w optymalnym położeniu i zminimalizować zbędne tarcia, a tym samym wydłużyć czas bezserwisowej eksploatacji. Ostrze ze stali hartowanej o wysokiej twardości i wytrzymałości.

Wysyłka w 24h

Cena 123,99 zł
dostępny
PROLINE

Nożyce do żywopłotu 200mm długość 53cm Proline 40045

Ostrza nożyc do żywopłotu: 200 mm, falowane. Długość całkowita nożyc 525 mm. Regulacja docisku ostrzy dzięki specjalnej śrubie dociskającej pozwala ustawić części robocze w optymalnym położeniu i zminimalizować zbędne tarcia, a tym samym wydłużyć czas bezserwisowej eksploatacji. Ostrze ze stali hartowanej o wysokiej twardości i wytrzymałości.

Wysyłka w 24h

Cena 62,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator nożycowy Premium kuty max 20mm Proline 40016

Sekator nożycowy posiada hartowane, polerowane ostrze wykonane ze stali węglowej które pozwala ciąć łodygi i gałęzie o średnicy max. 20 mm. Możliwość łatwego demontażu ostrzy w celu konserwacji i ostrzenia. Regulacja docisku dla większej wygody i precyzji pracy. Blokada pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie narzędzia. Stylowe, obłożone drewnem rękojeści.

Wysyłka w 24h

Cena 57,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator ogrodniczy 19mm Proline 40015

Maksymalna średnica cięcia sekatora: 19 mm. Ostrze ze stali hartowanej, pokrywane teflonem o dużej twardości. Niezawodność działania przy intensywnym użytkowaniu. 

Wysyłka w 24h

Cena 31,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator ogrodowy 20cm max:19mm teflon Proline 40013

Sekator kowadełkowy posiada dodatkowe zabezpieczenie powłoką teflonową, sprawia, że sok, czy żywica nie przykleja się do powierzchni. Ergonomiczne wyprofilowane rękojeści wykonane z tworzywa ABS charakteryzują się dużą twardością i udarnością. Rękojeści nie są podatne na zarysowania oraz nie odkształcają się pod wpływem zmian temperatury. 

Wysyłka w 24h

Cena 37,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator sadowniczy 25cm Mocny Proline 40012

Ostrze sekatora kute, a wysoka twardość ostrza, zapewniająca bardzo długotrwałe użytkowanie i niezawodność działania. Idealny sekator do szczepienia, do zawiązków i do krzewów. Blokada pozwala na bezpieczne przechowywanie i transportowanie narzędzia. Chromowana sprężyna o optymalnej liczbie zwojów i sztywności, sprawia, ze ostrze płynnie powraca do pozycji wyjściowej.

Wysyłka w 24h

Cena 50,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator kowadełkowy 200mm max:19mm Proline 40011

Sekator nożycowy posiada dodatkowe zabezpieczenie powłoką teflonową, sprawia, że sok, czy żywica nie przykleja się do powierzchni. Ergonomiczne wyprofilowane rękojeści wykonane z tworzywa ABS charakteryzują się dużą twardością i udarnością. Rękojeści nie są podatne na zarysowania oraz nie odkształcają się pod wpływem zmian temperatury. Chromowana sprężyna o optymalnej liczbie zwojów i sztywności. 

Wysyłka w 24h

Cena 37,99 zł
dostępny
PROLINE

Sekator do kwiatów Soft Touch Oft Proline 40009

Sekator ręczny z serii SOFT TOUCH charakteryzuje się najwyższą wygodą pracy. Sekator typu nożycowego pozwala na cięcie gałęzi o grubości maksymalnej 8mm. Ostrze wykonano ze stali manganowej, a rękojeści zostały pokryte antypoślizgowym materiałem TPR.

Wysyłka w 24h

Cena 29,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć