Kobyłki

Kobyłki warsztatowe nazywane są także stojakami oraz koziołkami. Są to konstrukcje wręcz niezastąpione podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Najczęściej są wykorzystywane do cięcia drewna na opał, podczas szlifowania, a także malowania oraz lakierowania różnych przedmiotów. Kobyłka do warsztatu może być wykonana z drewna, aluminium lub tworzywa sztucznego. 

Podczas wyboru koziołka warsztatowego, warto jest zwrócić uwagę na kilka kwestii. Istotny jest materiał, z którego powstał. W przypadku użycia drewna, należy w szczególności upewnić się o dobrej jakości produktu. Co więcej, drewniane stojaki zazwyczaj są dość ciężkie. Niektóre kobyłki posiadają specjalne zęby, które pozwalają unieruchomić cięte drewno, co czyni pracę znacznie łatwiejszą. Ważne jest również, aby sprawdzić maksymalne obciążenie stojaka oraz możliwość regulacji wysokości, co wpływa na ergonomię pracy. Chętnie wybierane są kobyłki budowlane wykonane z lekkich materiałów, co umożliwia ich wygodne przenoszenie. Natomiast regulowane stojaki-kobyłki zapewnią odpowiedni komfort pracy, co z pewnością wpłynie także na jej wydajność. Wysokiej jakości, funkcjonalne kobyłki oferujemy w naszym sklepie internetowym z narzędziami do warsztatu, na budowę oraz samodzielnych prac remontowo-budowlanych. 

Aktywne filtry

STANLEY

Składany stojak kobyłka Stanley Fold-Up 2 sztuki Stanley 974751

Lekka i wygodna do transportu konstrukcja

Kompaktowa budowa i łatwość łączenia z drugim egzemplarzem

Zamki umożliwiające spięcie dwóch stojaków

Metalowe nogi

Trwały i wygodny, łączy w sobie lekkość tworzywa z wytrzymałością metalu

Wysyłka w 24h

Cena 551,99 zł
dostępny
STANLEY

Składany stojak-kobyłka zestaw 2 sztuki Stanley 707131

Mocna, solidna konstrukcja mogąca przenieść do 450 kg (obciążenie na zestaw). Zintegrowane rowki do mocowania i przytrzymywania materiału. Wieszaki boczne do przechowywania kabla. Wyposażony w moduł do przechowywania narzędzioręcznych. Mała waga ułatwiająca przenoszenie i transport. Antypoślizgowe stopy. 

Wysyłka w 24h

Cena 389,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć