Narzędzia i akcesoria pneumatyczne

Aktywne filtry

PROLINE

Naolejacz mini 1/4" Proline 66382

Przeznaczony do kluczy udarowych i innych narzędzi pneumatycznych w celu zapewnienia właściwego smarowania.

Wysyłka w 24h

Cena 18,99 zł
dostępny
PROLINE

Pistolet do pompowania z manometrem Premium Proline 66349

Pistolet do pompowania marki Proline o symbolu 66346 idealnie nadaje się do napełniania sprężonym powietrzem dętek i opon wyposażonych w zawór. Idealnie nadaję się do warsztatów wulkanizacyjnych oraz do zastosowań profesjonalnych. Pistolet wykonany z wysokiej jakości stopów aluminium. Solidny pistolet do pompowania z manometrem zakończony jest gumowym wężykiem o długości 440mm. 

Wysyłka w 24h

Cena 137,99 zł
dostępny
PROLINE

Pistolet do przedmuchiwania z 2 końcówkami Proline 66348

Pistolet do przedmuchiwania marki Proline służy do między innymi do oczyszczania strumieniem powietrza zabrudzonych powierzchni. Dzięki dodatkowej długiej dyszy o długości 215mm można oczyszczać trudno dostępne miejsca z zabrudzeń. Wszystkie elementy cechuje wysoka i trwała jakość - aluminium. Pistolet posiada przyłącze 1/4". Maksymalne ciśnienie powietrza - 8 bar. 

Wysyłka w 24h

Cena 27,99 zł
dostępny
PROLINE

Pistolet do mycia i ropowania Proline 66347

Lekki, wykonany ze stopu aluminium. Bardzo duża precyzja wykonania. Posiada zbiornik dolny. Może pracować z małymi kompresorami. Zbiornik 0,9 l. Przyłącze 1/4'. Ciśnienie robocze 8 bar. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia deklaracja CE. 

Wysyłka w 24h

Cena 66,99 zł
dostępny
PROLINE

Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem Proline 66345

Pistolet lakierniczy marki Proline 66345 przeznaczony jest do malowania powierzchni przy użyciu farb i lakierów. Idealny do prac wykończeniowo-zaprawkowych. Pistolet jest bardzo dobrze wyprofilowany co sprawia że idealnie leży w dłoni. Całość konstrukcji wykonana jest z aluminium. Pistolet posiada bardzo dobrej jakości iglicę i dyszę ze stali nierdzewnej.

Wysyłka w 24h

Cena 91,99 zł
dostępny
PROLINE

Zestaw pistoletów pneumatycznych z wężem 5 elementów Proline 66343

Praktyczny zestaw pistoletów pneumatycznych z wężem jest niezbędnym zakupem idącym w parze z zakupem kompresora. Każdy produkt z 5 elementowego zestawu ułatwi czynności takie jak: majsterkowanie, pompowanie kół, lakierowanie, serwisowanie pojazdów. Wąż pneumatyczny spiralny wyposażony jest w szybkozłącza co pozwala na łączenie kompresora z pistoletami. 

Wysyłka w 24h

Cena 235,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć