Kastry budowlane

Dawniej tworzone z drewna, dziś zaś z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które eliminują ryzyko pęknięcia. Kastra budowlana, która jest swojego rodzaju skrzynią na zaprawę, stosowaną przez murarzy i tynkarzy, to narzędzie, które jest nieodzowne na placu budowy lub podczas remontu. Chociaż kastry służą przede wszystkim do rozrabiania zapraw murarskich, często zdarza się, że rozrabiane są w nich także farby oraz przygotowywane są mieszanki betonowe. 

Współczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów kastry budowlane, zostały dostosowane do nowych technik mieszania. Co więcej, pojemniki wyposażane są w specjalnie wzmacniane dno, które eliminuje ryzyko urwania się podczas przenoszenia kastry z zaprawą w inne miejsce. W tym celu posiadają one również wytrzymałe uchwyty transportowe. W naszym sklepie internetowym z narzędziami, dostępne są kastry budowlane wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odporność wobec bardzo niskich temperatur czy uszkodzeń mechanicznych.

Aktywne filtry

-

Kastra budowlana na zaprawę 90l uchwyty Profix 35599

Kastra budowlana -przeznaczona do przygotowywania i przechowywania zaprawy murarskiej. Uchwyty transportowe. Wysokość wew. 30 cm. Szerokość wew. 38 cm. Długość wew. 62 cm.

Wysyłka w 24h

Cena 30,99 zł
dostępny
-

Kastra budowlana na zaprawę 90L BP294500

Kastra budowlana wykonany z wysokiej jakości materiałów. Produkt doskonale się sprawdza podczas remontów oraz ogólnych czynności wokół gospodarstwa domowego.Posiada uchwyty z każdej strony ułatwiające przenoszenie. Kastra znajduje zastosowanie w ogrodzie, na budowie i w gospodarstwie domowym.

Wysyłka w 24h

Cena 31,99 zł
dostępny
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć