Darmowa wysyłka dla zamówień od 300 zł
- Promocja
Darmowa
Bezpośrednio
zwrot
JakośćTarcza diamentowa segmentowa MEGA 86525 to narzędzie do efektywnego cięcia twardych materiałów, przeznaczone do pracy na sucho. Jej konstrukcja z segmentami sprzyja lepszemu odprowadzaniu ciepła podczas pracy, co wpływa na stabilność cięcia i przedłuża żywotność tarczy. Odpowiednio dobrane wymiary segmentów i średnica tarczy oferują precyzję i wydajność w szerokim zakresie zastosowań. To narzędzie pozwala na sprawną realizację projektów budowlanych i wykończeniowych, dbając o czyste i szybkie cięcie w wymagających warunkach.
Tarcza diamentowa MEGA 86525 to narzędzie, które wyróżnia się funkcjonalnością i trwałością. Posiada certyfikat **MPA 10357**, co potwierdza spełnienie norm bezpieczeństwa i jakości. Możliwość pracy z prędkością do **13000 obrotów na minutę** sprawia, że cięcie jest szybkie i efektywne. Standardowy otwór montażowy **22.2 mm** oferuje kompatybilność z większością szlifierek kątowych dostępnych na rynku, co jest wygodne dla użytkownika. Tarcza oferuje wszechstronność, pozwalając na pracę z różnorodnymi materiałami, jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowania, minimalizując wibracje podczas pracy.
Tarcza diamentowa segmentowa MEGA 86525 to narzędzie, które znajdzie zastosowanie w cięciu szerokiej gamy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Jej specyfikacja sprawia, że jest szczególnie efektywna w pracach, gdzie wymagane jest precyzyjne i szybkie cięcie na sucho.
| Marka | MEGA |
| EAN | 5903755865250 |
| Kod produktu | 86525 |
| Gwarancja | - |
| Producent | Profix sp. z o.o., ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa, prx@profix.com.pl. |
| Informacje dodatkowe | Produkt dopuszczony do obrotu w Rzeczpospolitej Polskiej |
![]() |
Wszystkie nasze produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Więcej informacji w sekcji Zwroty. |
| Wszystkie nasze produkty objęte są profesjonalnym wsparciem posprzedażowym. |